Gutbond | Plexisklo | Zenit

Kompozitní panely Gutbond

Kompozitní panely GutbondMateriály GUTBOND představují kompozitní panely s jádrem z polyethylenu (PE) nebo minerálního materiálu. Krycí vrstvy tvoří hliníkové plechy a povrch je upraven vysoce kvalitními laky. Výhodami jsou nízká hmotnost, vysoká odolnost vůči UV a povětrnostním vlivům a dokonale hladký povrch. Dvěma hlavními oblastmi aplikace těchto desek jsou stavebnictví a reklama.

GUTBOND STYLE:

Hliníkové plechy mají tloušťku 0.5 mm. Vysoce kvalitní laky z PVDF nebo LUMIFLONu. Vhodné zejména pro obklady fasád, renovace a rekonstrukce budov, interiérový design, konvenční stánky a výstavní konstrukce.

GUTBOND EASY:

Hliníkové plechy mají tloušťku 0.3 mm. Vysoce kvalitní oboustranné polyesterové laky. Gutbond easy je možné použít nejen jako podkladový materiál pro výrobu reklamních panelů, displejů a informačních systémů, ale vynikající hladký povrch je vhodný pro sítotisk, kašírování nebo polep fólií.

NOVINKY GUTBOND EASY:

GUTBOND lean - bílá/bílá
je kompozitní panel s hliníkovou krycí vrstvou tloušťky 0,2 mm. Ve srovnání s panelem GUTBOND easy je hliníková vrstva tenčí o 0,1 mm. Pro speciální aplikace představuje GUTBOND lean ekonomičtější řešení. Tento kompozitní panel se dodává s polyesterovým vypalovaným lakem a polyethylenovým jádrem ekvivalentním s typem GUTBOND easy. Tento produkt nabízí tradičně vysokou kvalitu značky GUTBOND s vynikající kvalitou povrchu při nižší hmotnosti panelu.

GUTBOND easy - broušený povrch/imitace nerezu (butlerfinish)
se vyrábí s hliníkovou krycí vrstvou tloušťky 0,48 mm a hliníkovou vrstvou na rubové straně tloušťky 0,28 mm. Povrch je upraven transparentním polyesterovým lakem. Tento kompozitní panel byl vyvinut pro splnění těch nejnáročnějších požadavků. Zesílená strana zaručuje vynikající tuhost, zejména pro aplikace jako jsou veletržní stánky, nábytek nebo konstrukce v obchodech.